Forum ogólnotematyczne for everybody

Lubisz dyskusje na różne tematy? ... Przyłącz się!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Piszcie w chat boxie nowe propozycje do forum !!

#1 2008-08-20 11:01:03

Herlacius

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 18

Książki ;)

No właśnie ... temat może niezbyt lubiany, ale jak sie wie co sie czyta i to sie podoba to odrazu chce się więcej i więcej (wiem że i tak mnie nikt nie rozumie ale mniejsza z tym xD) Ok ... jakby co to ja właśnie kończe Hobbita Jest to powieść fantazy opowiadająca o ... A sami se czytajcie co ja jestem ?! Tak więc właściwy tytuł książki to "Hobbit - czyli tam i z powrotem" a napisał ją znany powieściopisarz J.R.R. Tolkien Książka ta jest naprawdę warta przeczytania ... znajdują się w niej elementy strasznie śmieszne a i momenty mrożące krew w żyłach ... Dzieło Tolkiena przedstawia nam wiele rozmaitych ras i stworów ... nie ominięto także przelewu krwi jeżeli ktoś zamieszkuje woj. Zachodnio-Pomorskie mogę książkę pożyczyć (tylko najlepiej na obrębie kołobrzeg-koszalin-słupsk hyhy) Zachęcam was do lektury tej książki bo naprawdę warto ... jeżeli ktoś oczywiście lubi Fantasy ... aha byłbym zapomniał ... na tej książce wzorowana była trylogia "Władca pierścienia" ... Pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-08-20 16:27:34

SpermaSzatanaAW

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 7

Re: Książki ;)

niedawno przeczytałem trzecią część "Wampiratów" autorstwa Justina Sompera. nie powiem o czym opowiada sami sie dowiedzcie a po za tym ma zbyt rozbudowaną fabułę.

Offline

 

#3 2008-08-20 16:31:09

Herlacius

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 18

Re: Książki ;)

Niezbyt dużo piszesz xD Może byś nas zachęcił do przeczytania i chociarz dał namiastkę tego o czym opowiada książka
?

Offline

 

#4 2008-08-20 17:35:25

Ziomek1231

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 1

Re: Książki ;)

a ja nie czytam nigdy książek xD

Offline

 

#5 2008-08-20 19:45:51

Herlacius

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 18

Re: Książki ;)

To poco sie udzielasz xd ?

Offline

 

#6 2008-08-21 07:37:58

SpermaSzatanaAW

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 7

Re: Książki ;)

racja.książka opowiada o rodzeństwie które nie ma matki a ojciec umiera.dzieci mają dwie opcje do wyboru:albo pójdą do sierocińca albo do strasznej kobiety.dzieci oczywiście wybierają trzecią opcję czyli ucieczka jachtem taty w nieznane.gdy są już na morzu nagle rozszalała się burza i statek ląduje na dnie a rodzeństwo w wodzie i potem zostają rozdzieleni...i tu zaczyna sie indywidualna historia i chłopaka i dziewczyny.chłopak ląduje u piratów a dziewczyna u...wampiratów. polecam!

Ostatnio edytowany przez SpermaSzatanaAW (2008-08-21 07:40:51)

Offline

 

#7 2008-08-21 11:02:47

Herlacius

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 18

Re: Książki ;)

No i to się nazywa prezentacja ksiązki Ciekawie się zapowiada ale ja i tak wolę opowieści o róóóóóżnych rasach

P.S.

Przydałoby się jakichś ludzi którzy są na czasie w poruszanych przez nas tematach zwołać na forum

Offline

 

#8 2008-08-22 08:48:12

SpermaSzatanaAW

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 7

Re: Książki ;)

racja tylko takich ludzi jak my jest mało...więcej jest prymusów i kujonów.a propos mojej recenzji może w wampiratach nie ma za dużo ras(aż dwie)są za to "subkultury.1.ludzie normalni którzy żyją w miastach i portach,2-piraci praworządni to piraci stosujący się do zasad obwiązujących na morzu ustalonych przez międzynarodową federację piractwa,3-piraci "ze starymi regułami" to piraci którzy nie stosują się do zasad i podziału awenów między piratów grabią gdzie chcą.jednym z przykładów takich piratów jest kapitan "Diablo" Molluco Wrathe.4-Wampiraci to wamipry stosują się zasad podziału dawek krwi i systemowi donorów które zostały ustalone przez ich naczelnego mnicha Mosz Zu Kamala,5-złe wampiry które nie stosują się systemu nadanego przez mnicha i polują na własną rękę zabijając  wielu ludzi(gdzie wampiraci tego nie robią),6-Donorzy ludzie którzy poddali się tego że co tydzień wampirat pije jego/jej krew.jednak donorzy  też coś z tego mają.nie starzeją się i dostają wyborne potrawy od wampiratów.

to chyba wszystko jeśli coś sobie przypomnę to napiszę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vsmarbar.pun.pl www.plotkia.pun.pl www.4ti.pun.pl www.vri.pun.pl www.gemini10.pun.pl